Android 4.3 Jelly Bean Sürümü

Android 4.3 Jelly Bean Sürümü

Tarih: Haziran 27th, 2013 | Yazar: | Kategori: Android | No Comments »

android

Android, her geçen gün kullanıcılarına farklı bir yenilik ile hizmet vermeye devam ediyor. Birkaç gün içerisinde Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile kullanıcılarına bir sürpriz yapabilir. Henüz resmi bir açıklama olmamasına karşın söylentiler aldı başını gitti. Son günlerde konuşulanlara göre Temmuz veya Ağustos ayında yeni güncellemenin geleceği gibi görünüyor.

Android 4.3 Jelly Bean’in, Nexus 4 ve Nexus 7 ile birlikte piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Android 4.3′ün bütün Google yeniliklerini ve özelliklerini barındıracağı da konuşulanlar arasında. Bu güncelleme ile birlikte birçok telefon modelinin hızlı bir işletim sistemine sahip olacağı tahminler arasında yer alıyor.

Kullanıcıların sene boyunca beklediği yeniliklerin bu sürüm ile de gelmeyeceği görülüyor. Yapılan yenilikler bazı kesimleri tatmin etse dahi köklü değişiklerin olmadığını da kabul etmek gerekir. Android’in yıl sonunda piyasaya süreceği düşünülen Android 5.0 Key Lime Pie ile köklü değişikliklerin yaşanacağı ve beklentileri ne tarzda tatmin edeceği ise tam bir bilinmezlik olarak adlandırılabilir.Leave a Reply